До Полтави з Краматорська переїхала швацька майстерня

Підприємця Інна Геєць релокувала власний бізнес з Краматорська до Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/d-u-2PSSR.webp

Про це 19 листопада повідомляє Полтавська ОДА.

Ще у 1995 році Інна Геєць відкрила швейну майстерню у власній квартирі та магазинчика на місцевому ринку, де поруч подавали пошиту продукцію. Потім Геєць створила підприємство з виробництва одягу повного циклу – від розробки дизайну до пакування готового виробу.

Це дало змогу почати співпрацювати з українськими торговельними мережами. У 2019 році збільшилася кількість постійних замовників та з’явилась економічна доцільність у масштабуванні бізнесу.

«На кінець 2021 року кількість найманих працівників становила вісімнадцять людей. Щомісяця виготовляли від 2000 до 3000 швейних виробів. Але, на жаль, із початком повномасштабної війни підприємство повністю зупинило економічну діяльність», – каже Інна Гаєць.

У 2022 році, скориставшись програмою релокації бізнесу, підприємиця перемістила майстерню до Полтави. Програма передбачала відшкодування частини вартості обладнання. Згодом підприємця почала відновлювати виробничі потужності та створювати нові робочі місця. Нині в майстерні працюють шість робітників, зокрема чотири переселенці.

Нагадаємо, що до Полтави переїхав бренд із Донеччини.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар