«Довіра» заперечує підстави для анулювання реєстрації партії

poltavska-khvilia_xcwi/nXCXZdsGR.jpeg

Політична партія «Довіра» забезпечила створення та реєстрацію необхідної кількості обласних організацій, подавши відповідні пакети документів в межах встановленого законом строку, тож суд не має жодних підстав для анулювання її реєстрації.

Про це сказано в заяві партії, розміщеній на офіційній сторінці полтавської обласної організації «Довіра Полтавщини».

Нагадаємо, що вчора низка ЗМІ оприлюднили інформацію стосовно позову Міністерства юстиції щодо анулювання реєстрації політичної партії «Довіра».

«Ми заявляємо, що на дату подання до суду позовної заяви Міністерством юстиції про анулювання реєстрації політичної партії «Довіра» було офіційно зареєстровано 16 обласних осередків партії. Відповідно, вимоги частини сьомої статті 11 Закону України «Про політичні партії в Україні» щодо створення осередків у більшості областей України повністю виконані!», - зазначають в партії.

За інформацією «Довіри», дана інформація доведена до Міністерства юстиції.

«Чекаємо на відповідну реакцію Мінюсту. У випадку ігнорування цих фактів будемо вважати такі дії політичним тиском на нову успішну політичну силу», - підкреслюють в «Довірі».

Для наочності партія також опублікувала дані стосовно кожного зареєстрованого обласного осередку «Довіри».

Нагадаємо, що «Довіра» перемогла на місцевих виборах до Полтавської обласної ради, створивши найбільшу фракції облради. Окрім того, 20 кандидатів від партії «Довіра» перемогли на виборах голів громад Полтавщини.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар