Голови двох громад на Полтавщині посилили команду «Довіри»

Політична реклама

Голова Петрівсько-Роменської громади Валентина Бугайова та голова Гребінківської громади Віталій Колісніченко приєднання до команди політичної партії «Довіра» на Полтавщині. Про це зазначається в коментарі народного депутата, лідера «Довіри» Олега Кулініча на офіційній сторінці політсили.

poltavska-khvilia_xcwi/9GQUWbh7g.jpeg
«Те, що до нашої команди приєднуються голови успішних, прогресивних громад, – свідчення того, що роботу «Довіри» видно, і вона належно оцінюється. Торік у результаті місцевих виборів саме представники «Довіри» очолили найбільшу кількість громад на Полтавщині. Хоча насправді тих представників місцевого самоврядування, із ким у нас склалася співпраця та взаєморозуміння, набагато більше, хоч і не всі вони під час виборів балотувалися саме від «Довіри», – зазначив Олег Кулініч.

Він запевнив, що головною метою є розвиток місцевого самоврядування як такого, а партія — це один з основних інструментів для цього, і аж ніяк не навпаки.

«Хто б не представляв наше місцеве самоврядування, його обрали жителі Полтавщини на чесних і прозорих виборах. Наші двері відчинено для всіх, хто має конструктивну позицію, кому довіряють люди, чия репутація та робота говорять самі за себе. Саме так ми оцінюємо голів Гребінківської та Петрівсько-Роменської громад Віталія Колісніченка та Валентину Бугайову. І дуже раді, що вони виявили бажання працювати з нами в команді! Бо справді виправдовують довіру, яку їм надали люди», — підкреслив Олег Кулініч.

Народний депутат наголосив на тому, що команда «Довіри» постійно ставить перед собою найвищі завдання та намагається вирішувати їх на всіх рівнях: окремо взятої громади, району, області чи Верховної Ради.

«Багато проблем громад – спільні, тож тут ми завжди готові підтримати місцеве самоврядування на законодавчому рівні разом з іншими колегами по депутатській групі «Довіра». Адже, як і я, усі мої колеги — мажоритарники, тож добре розуміються на питаннях місцевого самоврядування», — додав Олег Кулініч.

На його думку, за останній рік, що минув з часу місцевих виборів, “Довіра” вже дала можливість пересвідчитися, що це не проєкт «під вибори», а політична сила, яка системно працює над розвитком області, постійно розвивається як структура й допомагає розвиватися самим громадам.

«Думаю, наразі це вже очевидно всім жителям Полтавщини й усьому місцевому самоврядуванню в регіоні. Тож раді співпраці з усіма, хто поділяє нашу мету – зробити Полтавщину успішною!» – наголосив Олег Кулініч.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар