Ексочільницю полтавського земельного управління знову поновлять на посаді

Ексочільниця Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру виграла суд проти Полтавської міськради. Тепер її знову мають поновити на посаді й виплатити близько 100 тис. грн компенсації.

poltavska-khvilia_xcwi/j5A67loIg.jpeg
Оксана Левченко. Фото: Полтавська хвиля

Про це Оксана Левченко повідомила журналістам «Полтавської хвилі».

Вона зазначила, що суд прийняв рішення поновити її на посаді очільниці Департаменту земельних ресурсів, а розпорядження Полтавської міської ради про її звільнення визнав незаконним. Також їй мають виплатити компенсацію.

«За пропущений термін і за прогули мені вимушені виплатити компенсацію. Це передбачено законодавством. Там близько ста тисяч», — зазначила Оксана Левченко.

Нагадаємо, що вперше Оксану Левченко, яка очолювала управління земельних ресурсів, звільнили в березні 2023 року. Вже в червні Полтавський окружний адміністративний суд визнав її звільнення незаконним. Суд зобов'язав виплатити чиновниці 102 тис. грн компенсації та поновити її на посаді.

Вдруге Оксана Левченко звільнилася з посади очільниці земельного управління у грудні 2023 року. Тоді вона зазначила, що її звільнили з посади на підставі розпорядження зі скорочення штату управління.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар