Начальницю полтавського земельного управління Оксану Левченко повернули на посаду

Полтавський окружний адміністративний суд визнав незаконним звільнення начальниці Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру.

poltavska-khvilia_xcwi/uUYTiVrVg.png
Фото: «Полтавська хвиля»

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Суд визнав протиправним розпорядження про звільнення Оксани Левченко, видане та підписане секретарем Полтавської міської ради Андрієм Карповим 27 березня 2023 року.

З матеріалів справи відомо, що на момент ухвалення розпорядження Оксана Левченко перебувала у відпустці та хворіла, про що попередила Карпова. У зв'язку з цим, перший день звільнення мав би не раніше її першого робочого дня — 11 квітня 2023 року. Також жінка наголосила на тому, що під час виконання своїх робочих обов'язків, не порушувала свої посадові обов'язки.

Суд також зобов'язав повернути посадовиці 102 тис. 654 грн заробітної плати з березня по червень 2023 року та поновити Оксану Левченко на посаді.


Нагадаємо, 27 березня 2023 року секретар Полтавської міськради Андрій Карпов підписав розпорядження про звільнення Оксани Левченко з посади.

Жінка є власницею фірми «Форас-Ленд», яка торік отримувала від міської ради мільйонні замовлення. Її підприємство виконує всі інженерні послуги, пов’язані зі землевпорядною документацією. Чиновниця переписала фірму на 24-річного студента з Полтавської державної аграрної академії, але по факту залишається її власницею.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар