Електронний кабінет водія: які послуги можна отримати онлайн?

До електронного кабінету водія додали ще один корисний сервіс: можна замовити страховий поліс на автомобіль онлайн

У період пандемії та діджиталізації дуже зручно мати можливість отримувати будь-які послуги дистанційно, онлайн.

Так, використовуючи електронний кабінет водія, вже можна перевірити і оплатити адміністративні порушення, отримати інформацію про авто та посвідчення водія, перевірити авто по VIN-коду та замовити поліс ОСЦПВ.

Відтепер ви без проблем зможете укласти договір страхування транспортного засобу відразу в електронному функціоналі – не потрібно їхати в офіс, чи чекати доставку. А за 2 тижні до закінчення терміну дії страхового полісу зміниться колір його позначки, і ви зможете завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну.

А ще привабливим заохоченням є те, що громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси із знижкою. Головне – вказати документ, що підтверджує ці привілеї.

Сервісні центри МВС у постійному пошуку оптимальних шляхів отримання наших послуг. Тому Електронний кабінет водія постійно наповнюється новими «фішками» і користується неабияким попитом у водіїв транспортних засобів. Так, протягом минулого року його послугами скористалися понад 720 000 осіб, з початку поточного року – 315 000 осіб.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар