ФДМУ виставив на приватизацію державне підприємство «Полтавадіпром'ясомолпром»

Мала приватизація державного майна проходить через е-аукціони «Прозорро.Продажі». Вона дозволяє дати друге життя нерухомості, що не використовується, та наповнити державний бюджет.

poltavska-khvilia_xcwi/XtjiZ4EIR.png

Майновий комплекс ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств м'ясної та молочної промисловості «Полтавадіпром'ясомолпром» виставили на приватизацію через систему «Прозорро.Продажі». Об’єкт розташований у Полтаві на вулиці Сапіго, 1. Це будівля колишнього міського молокозаводу ХІХ століття.

Стартова вартість державного підприємства становить майже 16,8 мільйона гривень.

До складу лота входять:

  • двоповерхова цегляна будівля з підвалом загальною площею 2,4 тисячі квадратних метрів;
  • легковий автомобіль ВАЗ 21053;
  • 914 одиниць обладнання, устаткування, інвентаря та іншого рухомого майна.

Земельна ділянка площею 0,3 гектара, на якій знаходиться актив, залишиться у праві постійного користування держпідприємства.

poltavska-khvilia_xcwi/VWSWZ4ESg.png

На «Полтавадіпром’ясомолпром» наявні інженерні мережі. Крім того, це — центр міста, а отже, вигідна локація. Будівлю можна використати як бізнес-центр, під офісні приміщення.

Охочі придбати майновий комплекс підприємства можуть подавати свої заявки до 3 червня. Аукціон відбудеться 4 червня.


Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар