У Горішніх Плавнях на е-торгах можна орендувати двоповерхове приміщення під бізнес

Підприємці можуть винайняти через аукціони «Прозорро.Продажі» приміщення для власної справи. Якщо це комунальний об’єкт, кошти від оренди надходитимуть до бюджету громади.

poltavska-khvilia_xcwi/C4599oESR.png

У Горішніх Плавнях Полтавської області через систему «Прозорро.Продажі» пропонують орендувати два поверхи нежитлового приміщення. Об’єкт розташований на вулиці Козацькій, 1А.

Загальна площа комунального приміщення — 34 квадратні метри, кожен з поверхів по 17 кв. м. Фундамент бетонний, стіни цегляні. Стан об’єкта задовільний. Є електрика, води та опалення немає.

Майно може бути використане на розсуд орендаря, окрім як під: нічний клуб, ресторан з нічним режимом роботи, сауну, лазню, готель, хостел, мотель, інтернет-кафе, комп’ютерний клуб. Також тут заборонено організовувати концерти, надавати ритуальні послуги, облаштовувати вбиральні або пункт збору і сортування сировини.

poltavska-khvilia_xcwi/QK999oPSg.png

Нерухомість здається в оренду на 5 років, дозволена суборенда. Стартова ціна становить понад 2,5 тисячі гривень на місяць.

Подавати заявки на участь можна до 30 травня. Торги відбудуться 31 травня.

Чому «Прозорро.Продажі»?

Державна та комунальна власність може здаватися в оренду виключно через онлайн-аукціони. «Прозорро.Продажі» забезпечує кожному рівний доступ до участі в е-торгах. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну.

У державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» можна обрати об'єкти по всій країні, яких немає на інших ресурсах. Ці будівлі та приміщення різні як за ціною, так і за площею. Вам залишається лише задати параметри й знайти те, що вам підходить.


Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар