Головному лікарю Полтавської обласної клініки Григорію Оксаку продовжили контракт

22 грудня головному лікарю Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського Григорію Оксаку продовжили контракт до кінця воєнного стану.

poltavska-khvilia_xcwi/3TRrwkpVg.jpeg

Про це повідомили на сторінці лікарні у Facebook.

Головлікар зазначив, що «медицина була і є поза політикою», а «підкилимні ігри – це завжди погано». До цього в мережі з'являлася інформація про імовірну зацікавленість цією сферою осіб не з Полтавщини, які не мають стосунку до медицини.

«Дякую керівництву Полтавської ОВА, яке зробило відповідне подання, керівництву обласної ради, яке його підтримало. Дякую народним депутатам України – Олегу Кулінічу та Олексію Устенку, а також депутатам Полтавської обласної ради, які висловили підтримку», – прокоментував Григорій Оксак.

Станом на 22 грудня контракт продовжили до кінця воєнного стану.

Довідка: Григорій Оксак головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. Скліфосовського. Медична кар'єра почалась у 18 років з посади медичного брата кардіологічного відділення Роменської ЦРЛ (1987). З 1998 по 2001 рр. працював лікарем-хірургом 4-ї міської клінічної лікарні м. Полтави. З 2001 по 2009 рр. — лікар-хірург судинний відділення судинної хірургії ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського. У 2009 році був призначений заступником головного лікаря з хірургічної допомоги ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського. З 25 грудня 2013 року і дотепер очолює ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар