До 500%: медики лікарні Скліфосовського отримуватимуть надбавки

Медикам обласної лікарні імені Скліфосовського встановлені високі надбавки за престижність праці.

poltavska-khvilia_xcwi/mo_QAT-ng.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці лікарні. Новий підхід до оплати праці зафіксовано у колективному договорі, йдеться у повідомленні.

«Медики отримуватимуть доплати залежно від рівня фізичного та психоемоційного навантаження, ступеня складності та різноплановості підходів до лікувального процесу, а також на підставі належності відділення до профілю: інтенсивного навантаження, хірургічного чи терапевтичного напрямку, без безпосереднього надання медичних послуг пацієнтам тощо», — сказано на сторінці.

Колективним договором встановлено граничні розміри такої надбавки:

  • лікарям (крім лікарів-інтернів) та професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності — до 500%;
  • фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою — до 300% посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».
«З’явився механізм для диференційованого підходу і справедливої оцінки роботи кожного підрозділу та обсягу навантаження за займаною посадою, щоб вирішити давню проблему однакових зарплат при різному навантаженні», — пояснив головний лікар Григорій Оксак.
poltavska-khvilia_xcwi/QHT1ATang.png

Раніше ми писали, що дві лікарні Полтавщини отримають обладнання від Світового банку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар