Гороскоп на 30 червня 2021: прогноз для всіх знаків Зодіаку

Читайте актуальний гороскоп на сьогодні, 30 червня 2021 року.

ОВЕН

Овни, не соромтеся сказати близькій людині потрібні слова, або зробити інший крок назустріч. Можливо, вам доведеться різко змінити свої плани. Поставтеся до цього по-філософськи та позитивно: все що робиться – на краще!

ТЕЛЕЦЬ

Тельці, зберегти внутрішню рівновагу допоможуть спілкування з цікавими книгами та просто перебування вдома. Вам не варто брати на себе ініціативу, проявлятимете особливу активність – даремно витратите сили.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки, якщо ви відпочиваєте на воді, приймаєте сонячні ванни, то слід ретельно подбати про захист від ультрафіолетового проміння, від їх зайвого впливу, щоб уникнути опіків шкіри та теплових ударів. Також сприятливий час для косметології.

РАК

Раки, у побутовому плані сприятливий час для облаштування вашої домашньої заплави, ремонту, створення затишку і всього, що в вашому розумінні уособлює домашнє вогнище. В особистому житті у вас цілком можливі зміни.

ЛЕВ

Леви, ви можете отримати дуже вигідну комерційну пропозицію, виграти в лотерею або зробити відмінну покупку, яка для вас важлива. Але не виключено, що це відбудеться на емоційному рівні. Наприклад, ваш обранець чи обраниця зрозуміє те, що ви давно хотіли пояснити, від чого залежать стосунки.

ДІВА

Діви, якщо ви очікували змін в кар'єрі або планували змінити місце роботи, зараз все стане реально. Займаючись колишніми справами, вам доведеться згадати істину про те, що все нове – це добре забуте старе. У фінансовому плані у вас все складеться безнапасно для гаманця.

ТЕРЕЗИ

Терези, в цей час у вас з'явиться можливість якось змінити своє минуле, виправити якісь помилки та провини, які призвели до незадовільних результатів у житті. А яку сторінку свого минулого видалити – вирішувати вам.

СКОРПІОН

Скорпіони, намагайтеся не вести сердечних бесід з колегами, менше висвячуйте їх у свої ділові плани та особисте життя також. А грошові питання вас в цей час будуть радувати. Ви навіть зможете приміряти на себе роль мецената – допомогти добрій справі або людині. Шопінг буде вдалим також в цей час.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці, слабка ланка – комунікація. То ви щось не так інтерпретували, то вас не так зрозуміли. Можливі складнощі з документами, плутанина. Це буде збивати вас з пантелику. Проте цей день не має у своєму розпорядженні примушувати вас до напруженої роботи.

КОЗЕРІГ

Козороги, можуть загостритися захворювання ендокринної системи, а також пов'язані з обміном речовин. Вам доведеться більш суворо себе контролювати в цій ситуації. Це також час травматизму, по можливості краще відмовитися на цей період від початку серйозного лікування і хірургічних операцій.

ВОДОЛІЙ

Водолії, абсолютно точно можна сказати, що у вас є унікальна можливість зробити роботу над помилками. І це усвідомлення змінить щось у вашому житті. Адже без минулого немає майбутнього. Адже якщо не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї, свідчить золоте правило психології.

РИБИ

Риби, стосунки з дітьми будуть складатися легко. Але будьте готові, що вони нагадають і попросять виконати дані давним-давно обіцянки. День може виявитися досить напруженим в психологічному та емоційному плані. Найчастіше буде складно знайти спільну мову з близькими людьми, загостряться образи та претензії один до одного.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар