Яким знакам зодіаку пощастить в коханні: гороскоп на травень

Планета Венера, яка відповідає за стосунки та кохання, у травні 2021 року опиниться у знаку Близнят. Це означає, що стосунки між двома закоханими стануть більш корисливими. Окрім цього, існує ризик маніпуляцій з боку одного з пари.

Через бажання отримати від близької людини максимум потрібної інформації, кожен може почуватися трохи шпигуном.

Проте цього травня будуть знаки, котрих обійде все негативне, і чиї почуття розквітнуть з новою силою.

Овен (21.03 — 20.04)

Неодружені, але в стосунках Овни нарешті можуть отримати від коханих пропозицію руки і серця. Радість буде настільки вражаючою, що представники знака мимоволі забудуть про все на світі, навіть про стосунки з друзями і, що особливо небезпечно, про роботу. Тому варто про це пам'ятати, оскільки керівництву це може не сподобатися.

Телець (21.04 — 21.05)

Тельці закохаються у свою другу половинку з новою силою, а от самотні представники знаку можуть зустріти кохання.

Роман буде, швидше за все службовий, пристрасний і швидкоплинний. Проте, не зважаючи на це, запам'ятається позитивними і яскравими емоціями

Лев (23.07 — 21.08)

Леви, мабуть, в травні найщасливіший знак зодіаку. Його представники з великою ймовірністю зустрінуть те саме — можливо, найсильніше — почуття в їхньому житті. Найголовніше в цій ситуації — не втратити кохану людину через випадковий каприз  або дріб'язкову сварку, що цілком може статися з представниками знака Лева. Кохання — почуття тендітне, а це значить, що поводитися з ним треба максимально обережними, а спілкуватися з коханою людиною — вкрай дбайливо, не допускаючи грубощів, необережних зауважень і ризикованих жартів.

Ще з рубрики: "Сім'я і дім"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар