Ретроградний Меркурій в дії: яким знакам зодіаку пощастить у червні більше за інших?

Найбільше у червні пощастить Рибам та Стрільцям. На ці знаки зодіаку взагалі не вплине ретроградний Меркурій. Проте є ще кілька знаків зодіаку, яким вдасться отримати багато позитиву у червні 2021 року.

Риби

З самого початку червня у Риб небувала удача у коханні. На це вплине подвійне заступництво Венери, яка перейде у знак Рака. Якщо у вас є друга половинка — сходіть на побачення, рушайте в другий медовий місяць в компанії один одного. Якщо ж ви перебуваєте в пошуку кохання, в цьому місяці велика ймовірність любов зустріти у несподіваному місці.

Окрім цього, Рибам пощастить і в кар'єрних справах.

Стрілець

Хоча ретроградний Меркурій захопить весь червень, він аніяк не вплине на настрої та життя Стрільців. Ваша природжена успішність подвоїться. І щаститиме особливо на роботі. Хороший момент для того, щоб попросити про надбавку до зарплати, а також — взятися за новий проєкт. У червні нові завдання будуть приносити прибуток, а не печаль або провали. Крім цього Стрільцям варто розраховувати на допомогу зірок на робочих нарадах.

Леви

Представники знаку Лев ризикують подвоїти харизму і чарівність. Венера у знаку Рака обдарує їх неймовірною привабливістю для протилежної статі. Для сімейних представників знаку Лев дуже важливим аспектом місяці стануть відносини всередині сім’ї. Слід присвятити час зміцненню сімейних зв’язків, і це допоможе надалі отримати плоди.

Терези

У червні Терези очистяться від образ та поганих думок. Вони зможуть відпустити кривдників і назавжди полегшити душу в цьому питанні. Корисно буде займатися облаштуванням сімейного гніздечка. У червні рекомендується купувати щось корисне, а також — творити. Для творчих представників знаку зодіаку Терези червень відкриє ворота у світ нових думок та ідей.

Близнюки

Інтуїція і планети дозволять Близнюкам уникнути необережних рішень і поганих виборів. Щаститиме у плануванні відпусток, ділових поїздок. Окрім цього, вдалим вийде і переїзд.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар