Завтра затемнення: чого слід очікувати і як воно вплине на нас

Віримо ми у вплив астрологічних явищ або ні, це не змінює їх циклічності, а також того факту, що вони відбуваються насправді. Саме такою видимою подією стане затемнення Сонця, яке відбудеться 10 червня о 13:26 за київським часом і досягне свого апогею о 14:15. Українці зможуть побачити лише 5% від усієї картини.

Чим же цікаве це явище для звичайних людей і який вплив несе за собою – розповів полтавський астролог Роман Білий.

«Відомо, що Сонце відповідає за те, яким же чином ми поводимо себе з іншими людьми, нашу програму поведінки. Місяць – це наша душа, те, якими ми є насправді, які базові потреби відчуваємо. Коли Місяць закриває собою Сонце – люди переоцінюють свої можливості, загострюються надумані страхи і фобії, зазнає напруження серцево-судинна система, адже астрологічно Сонце опікується серцем і системою кровотворення, можливі системні головні болі та розлади травлення, що супроводжуються загостренням хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Також з особливою уважністю контролюйте свій артеріальний тиск», – розповідає астролог.

За словами Романа Білого, необхідно звернути увагу на свій раціон харчування, зробити повну ревізію шкідливих продуктів, які можуть переважати над корисними і, порадившись з лікарем, закласти основи здорового харчування. Категорично не рекомендовано вживати алкоголь та палити.

«Звернемо увагу на положення Меркурія (планети комунікації, торгівлі). Зараз Меркурій знаходиться у ретроградному русі, а це значить, що про себе можуть нагадати старі контакти, старі стосунки. Навіть, якщо це не буде фактичним спілкуванням з певною людиною, ви можете відчути гостру необхідність переглянути старі фотографі, штучно помістивши себе у певну «ванну з непотрібними емоціями», цього краще не робити. Не починайте нових проєктів, не підписуйте важливих паперів, адже ретро- Меркурій разом із затемненням дещо розсіює увагу», – повідомив астролог.

Не дивлячись на все, період затемнень дуже гарний час для творчості, адже уява та інтуїція, як правило, загострюються. Тому, як радить Роман, покладіть всі свої сили на створення картин, написання віршів, продумування майбутнього інтер’єру у кімнаті, доглядайте за рослинами, та комбінуйте одяг.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • О
    Ольга
    9 черв.
    Класно! Дякуємо!
    Відповісти