«Як повернути чоловіка». Народний театр «На Павленках» розповість у новій виставі для дорослих

26 травня о 19:00 в міському будинку культури Полтави відбудеться прем'єра Народного театру «На Павленках». Виставу «Як повернути чоловіка» Галина Чернявська підготувала за п'єсою Маргарет Мейо та Моріса Еннекена «Брехуха».

У міському будинку культури повним ходом йде підготовка до прем'єри. Дія вистави розгортається у 50-хх роках минулого століття в Чикаго. Щоб повернути чоловіка, який запідозрив дружину у зраді, жінка разом із подругою та другом дитинства вдається до низки підступних обманів, які накопичуються як сніжний шар, тягнучи за собою купу безглуздих, часто абсурдних ситуацій. Але подітись нікуди — почавши аферу, змовникам лишається тільки віддатись ситуації та намагатись втриматись у вихорі подій.

poltavska-khvilia_xcwi/p-yOUa3Gg.jpeg
фрагмент вистави «Як повернути чоловіка»

Через карантин прем'єру переносили вже двічі. Утім актори та режисерка театру не падали духом — продовжували відточувати роботу над матеріалом і вже у середу ввечері готові представити на суд глядача новий спектакль. Оцінювати роботу будуть не лише полтавці, адже саме в цей день театр вкотре захищатиме право носити звання народного, яке у 1959 році театр «На Павленках» отримав першим в Україні. Тож, цього вечора актори сподіваються на особливу підтримку своїх улюблених фанів.

Квитки можна придбати у касі Міського будинку культури. Вартість: 50 гривень. Зауважте, що через обмеження «жовтої» зони кількість місць у глядацькій залі обмежена.

poltavska-khvilia_xcwi/3GEcUaqMg.jpeg
Вистава відбудеться 26 травня о 19:00

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар