Як провести дозвілля на Полтавщині: розклад заходів на поточний тиждень

Розклад заходів Полтавської та інших ТГ на 9-14 серпня.

poltavska-khvilia_xcwi/YcJsnkmVg.jpeg
Фото: Полтавщина

Полтавські обласні академічні театр імені Гоголя, театр ляльок, симфонічний оркестр та обласна філармонія організовують безплатні заходи для всіх охочих.

Про це повідомляють у пресслужбі Полтавської ОВА.

Отже, перелік заходів:

  • 9 серпня — майстер-клас з акторської майстерності (Полтава), вистава «Сватання на Гончарівці» (Полтава) від театру імені Гоголя; вистава «Гусеня» (Полтава) від театру ляльок; концертна програма «Музика радості та надії» обласної філармонії (с.Попове і с. Красногорівка, Білоцерківська ТГ); концерт «Вечір духової музики» від симфонічного оркестру (Полтава).
  • 10 серпня — майстер-клас із вокалу (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (с. Малий Кобелячок, Новосанжарська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Золоте курча» від театру ляльок (Полтава); концертна програма «Єдність у гармонії» обласної філармонії (с. Пронозівка, с-ще Градизьк, Градизька ТГ); відкрита репетиція оркестру для ВПО та жителів міста (Полтава).
  • 11 серпня – майстер-клас із хореографії (Полтава), вистава «Сватання на Гончарівці» (Семенівська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Золоте курча» (Опішнянська ТГ) від театру ляльок; екскурсія-знайомство з творчою лабораторією оркестру для дітей ВПО та жителів міста (Полтава).
  • 12 серпня – майстер-клас із художньої майстерності (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (Нові Санжари) від театру імені Гоголя; вистава «Золоте Курча» від театру ляльок (Полтава); «З піснею до перемоги» від обласної філармонії (м.Пирятин); виїзний концерт оркестру (Опішнянська ТГ).
  • 13 серпня – майстер-клас із живопису (Полтава), вистава «Сватання на Гончарівці» (Котелевська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Гусеня» від театру ляльок (Полтава); концертна програма «Співаємо пісні життя» обласної філармонії (с.Хомутець, Миргородська ТГ); концерт оркестру в межах «Дня молоді» для ВПО та жителів міста (Полтава).
  • 14 серпня – майстер-клас з арт йоги (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» від театру імені Гоголя (с. Руденківка, Новосанжарська ТГ), відкриття філармонійного дворика (Полтава).

За детальною інформацією стосовно часу та місця проведення заходів звертатися за телефонами:

  • Полтавський театр ляльок — (050) 730 59 48;
  • Полтавський симфонічний оркестр — (099) 191 38 36;
  • Полтавський театр імені Гоголя — (050) 109 91 75;
  • Полтавська обласна філармонія — (066) 855 90 99.

Нагадаємо, що для полтавців організовують екскурсію Дендропарком.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар