Сьогодні манікюр — справжній мастхев для кожної жінки, адже всі представниці прекрасної половини людства хочуть мати доглянуті руки.
У салоні така процедура коштує недешево, а враховуючи те, що робити манікюр необхідно кожні два-три тижні, кінцева сума виходить вражаючою. Проте, вихід із ситуації є — манікюр можна зробити самостійно вдома. Все, що для цього потрібно — необхідні інструменти та мінімальні навички.
Підготовчий етап або що потрібно зробити перед процедурою?
Поки чоловіки грають у комп’ютерні ігри чи азартні розваги, які пропонує офіційний сайт казино Ельстлотс, жінки мають можливість приділити час собі коханій та почистити нігтики. Перед манікюром важливо простерилізувати усі інструменти, якими ви будете користуватись. У списку найнеобхідніших:
- пилочки для нігтів;
- спеціальна лопатка для відсування кутикули (її можна замінити апельсиновою паличкою);
- кусачки для нігтів чи ножиці (залежно від товщини та міцності нігтьової пластини);
- ножиці із закругленими кінчиками чи щипчики для кутикули;
- ванночка з теплою водою, рушник, ватні диски, антисептик.
Якщо ви плануєте робити апаратний манікюр, вам знадобиться фрезер та необхідні насадки до нього (фрези полум'я, голка, куля алмазна та корундова), пилочка для нігтів та кусачки.
Коли всі інструменти будуть стерильними, можна переходити до надання нігтям потрібної форми. Робити це слід за допомогою пилочок різного напилення.
Якщо на нігтях є врослі краї, їх необхідно обережно відрізати за допомогою спеціальних ножиць.
Манікюр вдома: крок за кроком
Після надання нігтям потрібної форми, можна переходити до видалення кутикули. Робити це можна двома способами:
- за допомогою кусачок (мокрий манікюр);
- апаратна чистка за допомогою фрезера.
У першому випадку необхідно налити у ванночку трохи теплої води, додати чайну ложку морської солі та стільки ж рідкого мила. Опустити пальці у ванночку та потримати їх 5-10 хвилин. Після цього виймати по одному пальчику, відсувати кутикулу за допомогою лопатки чи апельсинової палички та обережно обрізати кутикулу за допомогою кусачок.
При апаратній чистці ванночка з водою та кусачки не потрібні, адже кутикулу видаляють за допомогою спеціальної фрези.
Далі найважливіший етап — нанесення лаку. Проте, перед його нанесенням слід здійснити ще одну обов’язкову процедуру — полірування нігтя. Робити його можна за допомогою спеціальної насадки чи пилочки зі срібним напиленням. Далі нігті слід знежирити та нанести на них базу (основу). Вона потрібна для того, щоб лак «лягав» на нігтьову пластину рівномірно. Базу слід висушити в лампі, а після цього можна покривати нігті лаком (бажано у два шари), а зверху наносити закріплювач.
Завершити процедуру бажано нанесенням спеціальної олійки для кутикули та зволожуючого крему для рук.
Подякуй автору!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.