Хто з українських букмекерів ухиляється від податків?

Актуально

Не секрет, що букмекерська діяльність — одна з найприбутковіших галузей у світі. Країни в яких зареєстровані букмекерські компанії, отримують великий прибуток у бюджет, за рахунок податків та оплати ліцензії.

Українська ліцензія на ведення букмекерської діяльності наразі є найдорожчою в світі, тож частка, яку країна отримує від цих бізнесів — неоціненна. Втім, далеко не всі букмекерські контори працюють відкрито, є й такі, що продовжують працювати в тіні закону.

poltavska-khvilia_xcwi/btuxyr3nR.jpeg

Українська ліцензія на букмекерство

Єдиною офіційною ліцензією на ведення букмекерської діяльності є ліцензія України. Ліцензії будь-яких інших країн не вважаються дійсними в країні.

Втім, букмекери часто користуються незнанням користувачів та рекламують свій бізнес як легальний, спираючись на ліцензії о. Кюрасао, Мальти тощо.

Стежте за оновленими списками легальних букмекерів в надійних джерелах або перевіряйте інформацію на сайті Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Букмекери без легального статусу

На сьогодні більшість букмекерів, які працюють в Україні, не мають легального статусу.

Більшість нелегальних букмекерів зареєстровані в країнах зі спрощеною системою оподаткування, та часто навіть не афішують своєї адреси та імена керівників компанії.

Саме тому їх дуже важко притягнути до відповідальності. Лишається тільки бути обережним і уважним до дрібниць.

poltavska-khvilia_xcwi/ZYxas9qng.jpeg

Як впізнати ненадійного букмекера

Ось кілька порад, які допоможуть вам вчасно помітити підозрілу букмекерську контору.

  1. Незграбний сайт. Ставки на спорт — це багатомільйонний бізнес із орієнтацією на користувачів. Якщо букмекерська компанія не вклала достатньо зусиль і часу в створення зручного сайту — можливо, вони не налаштовані на серйозну роботу.
  2. Незрозумілі умови отримання бонусів. Трапляється так, що букмекери навмисно вказують заплутані умови отримання виграшу або бонусів, щоб надалі мати можливість відмовити вам у виграші, пояснюючи це невиконанням умов.
  3. Відсутність української версії сайту. Навіть нелегальні букмекери, які працюють в Україні, як правило мають українську версію сайту та україномовну службу підтримки. Якщо все це відсутнє — букмекер не ставиться серйозно до користувачів з України.
  4. Депозити в гривні не приймаються. Ще один показник того, що букмекер не націлений на український ринок, і у разі виникнення непорозумінь вам буде складно притягнути компанію до відповідальності.
poltavska-khvilia_xcwi/N-Zfyrq7R.jpeg
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар