На відновлення Кременчуцької ТЕЦ потрібно від 500 до 800 млн грн

Кременчуцьку ТЕЦ планують відбудувати до початку наступного опалювального сезону. Для цього залучатимуть місцевий, обласний та державний бюджети.

poltavska-khvilia_xcwi/mrM3X5_ng.jpeg

Про це повідомив 5 травня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У першу чергу для відновлення Кременчуцької ТЕЦ мають розробити необхідну документацію. Ремонт ТЕЦ коштуватиме від 500 до 800 млн грн. Кошти залучатимуть з місцевого, обласного та державного бюджетів.

«Гроші на рахунку є. Як тільки отримаємо документи та механізми, одразу приймемо рішення і надамо ці кошти. Щодо рівня держави, то наступного тижня будемо спілкуватися і зможу більш конкретно відповісти», — прокоментував Лунін.

Окрім цього, у Кременчуці планують збудувати дві додаткові котельні. Вони зможуть розвантажити Кременчуцьку ТЕЦ. Одну з котелень обласна влада пропонує збудувати у центрі міста, а іншу на вул. Київська. Відповідний проєкт область подала минулого тижня.

Щодо працівників ТЕЦ, то Лунін стверджує: за його інформацією, усі люди залишаються на своїх робочих місцях, ніхто не звільнений.

Пригадаємо, що 24 квітня, на Великдень, у Кременчуці було чутно вибухи. Згодом стало відомо, що 9 російських ракет вдарили по інфраструктурі Кременчука. Унаслідок ракетного удару зруйнована Кременчуцька ТЕЦ та НПЗ. Унаслідок руйнування Кременчуцької ТЕЦ близько 180 тисяч жителів Кременчука залишилися без тепла та гарячої води.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар