Ями та відсутність асфальту — жителі села на Полтавщині просять відремонтувати дороги

Стан доріг села Мильці Полтавської територіальної громади турбує місцевих жителів, які роки поспіль звертають увагу місцевої влади на необхідність ремонту кількох аварійних місцевих доріг та не отримують відповіді.

poltavska-khvilia_xcwi/q4lQt1E4g.jpeg
Фото: Суспільне Полтава

Про це пише Суспільне Полтава.

Мешканці Мильців неодноразово зверталися до сільської та міської рад з проханням капітально відремонтувати частину місцевих доріг, а решту хоча б засипати щебенем.

«Відповіді перший раз були, що вони, сільрада, ще не передали документи, тобто не в курсі справи. Потім нам почали писати відповіді, що немає коштів. Ми вимагаємо капітальний ремонт вулиці Шевченка, капітальний ремонт центрального в’їзду, капітальний ремонт Горової, а решту вулиць хоча б щебенем засипати», — говорить місцева жителька.

Люди говорять, стан шляхів наскільки поганий, що деякі ями сягають півметра, а нещодавно в селі зламалася маршрутка та відпали колеса.

У міськраді зазначили, що наразі грошей на капітальний ремонт не вистачить, адже більшість коштів направляють на потреби військових. Втім, наприкінці квітня та за сприятливих погодних умов, можливо, у селі розпочнуть поточний ремонт доріг.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар