«Неможливо навіть ходити» — жителі села закликали владу відремонтувати аварійну дорогу поблизу Полтави

Жителі села Біологічне звернулися до депутатів з проханням виділити гроші на ремонт аварійної дороги від села Гожули до села Біологічне.

Відколи Біологічне приєдналося до Полтавської ТГ в селі жодного разу не ремонтували дорогу, яка пролягає від села Гожули. Наразі ця дорога, яка належить Агентству місцевих доріг у Полтавській області, є аварійною.

Місцеві неодноразово зверталися до міськради та обласної ради з проханням провести капітальний ремонт. Не отримавши відповіді від влади люди вирішили самостійно організуватися та зібрати гроші на асфальт. Жителі села назбирали близько 70 тис. грн, але закидати ями не наважилися, адже людей попередили про кримінальну відповідальність за це.

24 березня місцеві прийшли на сесію міськради, щоб вкотре заявити про необхідність ремонту дороги. За словами мешканки села Біологічне Діани Качур, дорога потребує капремонту, хоча варто провести хоча б поточний, адже виїхати з села не можливо:

«Все, що нам необхідно задля комфортного проживання — це дорога. Нам потрібна дорога без ям, без вибоїн, по якій можна їздити. Сьогодні по ній неможливо навіть ходити. Ми не просимо капітального ремонту. Хоча дорога цього потребує, адже вона жодного разу не підлягала капітальному ремонту. Просимо, щоб зробили хоча б поточний ремонт. Уявіть собі, навіть служба таксі відмовляється приїздити до нашого села. Хоча від міста до нашого села приблизно 7 км. Скоро екстренні служби відмовляться до нас їздити. У кращому випадку вони просто запізняться, але це також може призвести до фатальних наслідків».
poltavska-khvilia_xcwi/s6XdvcB4g.jpeg
Мешканка села Біологічне Діана Качур

Після виступу мешканки села депутат міськради Денис Поліщук запропонував їй прийти на профільну комісію. На засіданні зможуть розглянути питання про включення питання ремонту до порядку денного та надати доручення відповідним управлінням.

Нагадаємо, що у Полтавській області відновлюють капремонт місцевих доріг.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар