Історичну будівлю Полтавського коледжу планують внести до переліку культурної спадщини

Полтавська ОДА розробляє необхідну документацію, яку спрямують до Міністерства культури. Це необхідно для того, аби внести будівлю та ще 13 об'єктів до переліку культурної спадщини.

Про це повідомив 12 серпня очільник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

Полтавська обласна прокуратура відправила запит до Полтавської ОДА та Департаменту культури. З відповіді на запит встановили, що 14 об’єктів на території області не внесені до переліку культурної спадщини. Серед об’єктів опинилася і будівля Полтавського кооперативного коледжу.

«ОДА винесла розпорядження, доробить документацію по всім цим перелікам, буде спрямовувати до Міністерства культури для офіційного внесення їх до об’єктів культурної спадщини», - розповів Столітній

Нині на обидві прибудови до навчального закладу накладено арешт. Для зведення прибудов підприємці уклали договір із коледжем. За словами Столітнього, правоохоронці не можуть притягнути до відповідальності працівників навчального закладу. Адже схожі договори заборонено укладати саме комунальним або державним підприємствам. Для приватних установ подібних заборон у законі не передбачено.

Нагадаємо, що будівлю, у якому наразі працює коледж, збудували в 19 столітті. У червні поліція відкрила кримінальне провадження щодо самовільного будівництва до будівлі навчального закладу.

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар