«Ці роботи виконуються незаконно», - очільник прокуратури про прибудову до історичної будівлі

Суд скасував арешт на зовнішню прибудову, яку наразі вмонтовують у будівлю кооперативного коледжу. Засідання щодо скасування арешту на прибудову із внутрішньої сторони відбудеться 16 вересня.

Про це заявив очільник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній під час брифінгу, 14 вересня.

При цьому, 2 вересня Полтавський апеляційний суд скасував ухвалу та постановив нову, якою відмовив у задоволенні клопотання слідчого про арешт майна.Саме тому зараз зовнішня сторона не перебуває під арештом.

Як зауважує Антон Володимирович, наразі діє договір на встановлення пересувної тимчасової споруди для сезонного використання, яка знаходиться за адресою місто Полтава, вул. Небесної сотні 9/17.

«Строк дії договору з 18.05 цього року до 31.10. Тобто в кінці наступного місяця договір спливає. Плата за землекористування становить 30 тисяч 150 гривень. Виконкомом Полтавської міської ради за підписом міського голови видано дозвіл на плиточне покриття тротурару строком до 1.09.2021. Тобто, строк виконання цих робіт сплив. Але сьогодні ми знову бачимо роботи по укладанню плитки. У нас сьогодні працівники поліції знову ганялися за майстрами. А ті тікали. Тобто всі розуміють, що ці роботи виконуються незаконно».

Як зауважив посадовець, прокуратура неодноразово зверталася до інспекції з благоустрою. Проте вона не може вплинути на ситуацію, оскільки позбавлена права загального нагляду.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар