Суд обрав запобіжні заходи керівникам Полтавського ГЗК (доповнено)

Печерський суд Києва обрав запобіжні західи топменеджементу ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та керівництву фірми, через які відбувалися фінансові махінації на підприємстві.

poltavska-khvilia_xcwi/E2Kks_9VR.jpeg

Про це повідомили в ДБР.

Відповідно до рішення судді, шістьох підозрюваних взяли під варту з правом внесення застави. Організатор фінансових оборудок має внести 60 мільйонів гривень, решта – від двох до сорока млн грн.

Зловмисники переховувалися та намагалися втекти від слідства, втім, їх затримали та доставили в залу суду під конвоєм.

Відомо, що посадовці Полтавського ГЗК привласнили близько 400 млн грн., продаючи щебеневу сировину без відповідного дозволу. Готівку від продажу розподіляли між учасниками злочинної групи.


В офіційній заяві ПрАТ «Полтавський ГЗК» щодо повідомлення ДБР йдеться про те, що підозрювані не намагалися уникнути контактів зі слідством чи переховуватися.

За інформацією пресслужби підприємства, всі залучені сторони дотримувалися необхідних слідчих процедур та повідомляли про своє місце перебування.

«Проте правоохоронці, порушуючи цілий ряд прав людини, включаючи ті, що гарантуються Конвенцією про захист прав людини й основоположних свобод (насамперед право на свободу й особисту недоторканність, а також зобов’язання держави не піддавати особу такому, що принижує людську гідність, поводженню), провели затримання посадових осіб Полтавського ГЗК та доправили в суд під конвоєм. Адвокати зафіксували усі порушення та готують відповідні скарги на незаконні дії силовиків – йдеться в заяві Полтавського ГЗК.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар