Керівнику Полтавського ГЗК, підозрюваному в несплаті податків, обрали запобіжний захід

Бюро економічної безпеки України підозрює голову правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» у несплаті податків та підробці документів.

poltavska-khvilia_xcwi/7JA85DSIg.webp
Фото з відкритих джерел

13 листопада відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу керівнику Полтавського ГЗК. Про це повідомляє Еспресо TV.

Під час засідання адвокати надали інформацію на підтвердження законності дій підприємства щодо нарахування рентних платежів та інші ескпертні висновки. Свідки у процесі розповіли про процес нарахування рентних платежів та зазначили, що ГЗК сплачував ці платежі згідно із законодавством.

Суд обрав запобіжний захід щодо керівника Полтавського ГЗК — 800 млн грн застави. Голова правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» планує оскаржувати велику суму застави.


Нагадаємо, 3 листопада БЕБ України повідомило про підозру керівнику Полтавського ГЗК. За інформацією слідства, керівник ГЗК вносив неправдиві дані в офіційні документи підприємства та занизив сплату коштів до бюджету за користування надрами родовища залізних руд на 2,2 млрд грн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар