Хакери атакували урядові сайти: що говорять у Мінцифрі

У ніч на 14 січня хакери здійснили глобальну атаку на урядові сайти України, зокрема МЗС, МОН й інші та сайт держпослуг «Дія». Зловмисники залишили по собі повідомлення про витік даних.

poltavska-khvilia_xcwi/PR7v92JnR.jpeg
Сторінка МЗС після атаки

Зокрема, не працює сайт Кабміну, МЗС, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінветеранів, Мінізахисту довкілля, Держказначейства, Єдиний судовий реєстр. Також не працює сайт держпослуг «Дія», проте проблем із роботою застосунку «Дія» немає.

«Бійтесь і чекайте гіршого», — йдеться у повідомленні.

У Мінцифрі повідомили, що роботу більшої частини атакованих державних ресурсів вже відновлено. Контент сайтів при цьому залишився без змін, і витоку персональних даних не відбулося. Інші сайти відновлять роботу найближчим часом.

«Зараз Держспецзв'язку спільно зі Службою безпеки України та Кіберполіцією збирає цифрові докази та займається розслідуванням інциденту», — йдеться на сторінці Мінцифри.

Служба безпеки України повідомила, що витоку даних не сталося. СБУ спільно з Кіберполіцією, Держспецзв'язком та відповідними органами державної влади займаються розслідуванням інциденту та збирають цифрові докази.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар