Окупанти масово «кладуть» сайти полтавських ЗМІ — підпишіться на резервні канали «Полтавської хвилі»

Хакери окупантів почали масову атаку на сайти засобів масової інформації Полтавщини, аби залишити мешканців області без актуальної важливої інформації про події в області, місті та в Україні загалом. Про це «Полтавській хвилі» повідомили в Службі Безпеки України. Редакція наголошує, що «Полтавська хвиля» була, є та буде українським виданням, яке ніколи не піде в своїй редакційній політиці на будь-яку співпрацю з мордором. Ми продовжуємо цілодобово збирати та розповідати правду про війну в Україні. Підпишіться на телеграм-канал та фейсбук-сторінку Полтавської хвилі, аби отримувати актуальні новини, якщо сайт не витримає атаки окупантів.

poltavska-khvilia_xcwi/JeU7ITEnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/weojIoP7R.png

Такий вигляд зараз уже мають кілька сайтів новин Полтавщини:

poltavska-khvilia_xcwi/YtppIoE7R.jpeg

Про аналогічні спроби зламу повідомляють колеги з усієї країни. Цю інформацію підтверджують й в Інституті масової інформації.

«Низка сайтів українських центральних та регіональних медіа зазнали втручання в роботу — на головних сторінках було розміщено російський прапор та георгіївську стрічку. Також на картинці видні літери Z та V, якими маркується військова техніка збройних сил російської федерації, що беруть участь у вторгненні в Україну з 24 лютого 2022 року», — йдеться в повідомленні.

Серед інших про атаку на свій сайт повідомило Громадське радіо.

Також зламано сайти Цензор.Нет, Новости Донбасса.

За інформацією регіональних представників ІМІ, такої ж проблеми зазнали сайти на Херсонщині, Волині, Запоріжжі, Хмельниччині, Одещині.

Підписуйся на наші резервні сторінки у соцмережах, аби постійно мати доступ до правдивої інформації.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар