Хто з полтавських нардепів «філонить» на роботі: аналіз ОПОРИ

Ефективність роботи народного депутата у Верховній раді можна визначати за кількома показниками. Це і кількість поданих депутатських звернень, і якісно-кількісний показник законодавчих ініціатив, правок до законопроєктів та кількість виступів у залі Парламенту з місця чи з трибуни.

Кількість виступів зокрема демонструє, наскільки зацікавлені нардепи у рішеннях, які приймають у сесійній залі, та наскільки вони залучені у процес їхнього розгляду. Якщо проаналізувати цей показник у полтавських мажоритарників, то результати маємо невтішні. Більшість обранців відверто протирають штани. Шестеро з восьми депутатів за результатами сесій в весняно-літній період цього року демонстрували відверту байдужість до всього, що відбувається у стінах Парламенту: Юрій Шаповалов, Андрій Боблях, Костянтин Касай, Дмитро Нальотов, Анастасія Ляшенко та Максим Березін.

«Народні обранці з Полтавської області не надто люблять виступати. Разом, виступи полтавських мажоритарників на сесіях Верховної Ради весною та у перший місяць літа 2021 року зайняли 44 хвилини та 1 секунду», — констатує у своєму аналізі громадянська мережа ОПОРА.
poltavska-khvilia_xcwi/1WCV0vWnR.jpeg
Таблиця. Виступи депутатів ІХ скликання, обраних у мажоритарних округах Полтавської області, весна-літо 2021 року

Найбільше виступали Олексій Мовчан (Слуга Народу) та Олег Кулініч (Довіра). На останнього припадає понад половина всього «ефірного» часу, витраченого мажоритарниками від Полтавщини на виступи — із 44 хвилин нардеп від Довіри витратив на обстоювання позиції депутатської групи 24 хв 26с. Олексій Мовчан на виступи витратив трохи більше 16 хвилин. Ще майже на три хвилини наговорив Дмитро Нальотов. Костянтин Касай та Юрій Шаповалов на двох витратили 13 секунд часу — самі вони не виступали і мікрофон вмикали, щоб передати слово іншим колегам.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар