Комісію з відновлення зруйнованого майна створили лише п'ять громад Полтавщини, хоча мусять усі

Лише п'ять територіальних громад повідомили Полтавській ОВА про створення комісії, яка займатиметься компенсацією від держави за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій.

poltavska-khvilia_xcwi/L2WUEVq4g.jpeg

Про це повідомила директорка Юридичного департаменту Полтавської обласної військової адміністрації Тетяна Кожевнікова під час апаратної наради.

За її словами, ВПО має право звернутися за компенсацією незалежно від місця знаходження пошкодженого чи знищеного об'єкта нерухомості та незалежно від свого місця реєстрації.

Також Тетяна Кожевнікова наголосила, що Полтавщина прийняла понад 200 000 ВПО і всі вони мають право звернутися до комісії саме там, де наразі проживають.

«Також хочу звернути увагу на той факт, що 20 квітня 2023 року Полтавською ОВА було надіслано лист на територіальні громади. Ми наголосили на тому, що в травні 2023 року набуває чинності вказаний закон. Звернули увагу на необхідність створення вказаних комісій і вивчення саме тих норм, які передбачає вказаний закон. Зворотний зв'язок нам дали тільки п'ять територіальних громад. З них тільки три територіальні громади написали про те, що на території громади немає пошкодженого майна, а тому комісія не повинна створюватися. Про створення комісії повідомила тільки Чутівська громада і Полтавська міська рада. Наголошую на тому, що вказаний закон передбачає обов'язкову умову створення вказаної комісії. Оскільки людина має право звернутися незалежно від місця знаходження об'єкта нерухомості, який зазнав пошкодження або знищення, незалежно від місця реєстрації», – заявила Тетяна Кожевнікова.
«Якщо виникають якісь питання, складності щодо розуміння застосування норм закону, звертайтеся до юридичного департаменту, ми все роз'яснено», – додала директорка.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар