Програму комплексного відновлення ухвалили 16 громад Полтавщини

Розробку програми комплексного відновлення територій ухвалили 16 громад Полтавщини. Його розроблять до кінця 2023 року.

poltavska-khvilia_xcwi/EgiwJ434R.webp
Фото з засідання апаратної наради

Про це на апаратній нараді у Полтавській ОВА повідомила заступниця директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Ірина Особік.

16 громад, які ухвалили рішення — це Великорублівська, Глобинська, Гоголівська, Зіньківська, Кам’янопотоківська, Котелевська, Кременчуцька, Лохвицька, Нехворощанська, Новосанжарська, Опішнянська, Решетилівська, Сергіївська, Скороходівська, Терешківська та Чорнухинська громади. Натомість від Великорублівської, Кобеляцької, Коломацької, Ланнівської, Семенівської та Щербанівської громад інформації не надходило.

«Не в усіх громадах є розуміння щодо створення такої програми. До 24 липня інформація щодо прийняття рішення про розроблення Програми комплексного відновлення надійшла від 16 громад. Більшість вже розпочали роботу над розробкою. 17 громад повністю опрацювали наші запити, 37 громад — частково, ще шість — не надали вихідних даних. Не надходить інформація від Великорублівської, Кобеляцької, Коломацької, Ланнівської, Семенівської та Щербанівської громад», – Ірина Особік.

Громади звернулися майже з однаковими вимогами — відновити пошкоджену інфраструктуру та відбудувати зруйновані об'єкти, зокрема культурні. Крім того, надійшла пропозиція від нардепа Андрія Бобляха про розбудову історико-культурного заповідника «Більськ» і музею.

«Опрацювали звернення від Великорублівської, Гадяцької, Гоголівської, Горішньоплавнівської, Драбинівської, Карлівської, Кременчуцької, Миргородської, Новоселівської та Полтавської громад. Звернення громад майже однакові — відновлення пошкодженої інфраструктури, відновлення цивільної інфраструктури, відбудова зруйнованих об’єктів та культурної спадщини. Чотири пропозиції надійшли від трудових колективів, дві — від громадян, одна — від ГО “Майдан – моніторинг”. Ще одна пропозиція надійшла від нардепа Андрія Бобляха щодо цінності та унікальності спадщини Полтавського краю — розбудови ІКЗ “Більськ” зі створенням музею», – Ірина Особік.

Крім того, заступниця зауважила, що наразі сформували 16 частин програми відновлення, загалом 36 розділів. Наразі триває збір інформації від профільних департаментів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар