Кременчучець зривав золоті прикраси з жінок

Крюківський районний суд міста Кременчука розглянув справу щодо раніше судимого  уродженця с. Бондарі Кременчуцького району Полтавської області у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених частиною 2 статті 186 (Грабіж) КК України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Третього вересня 2020 близько 16. 00 обвинувачуваний,  перебуваючи неподалік переїзду АТ ККУ «Кварц», що по вул. Першотравневій в м. Кременчуці, помітив потерпілу, на шиї якої знаходився золотий ланцюжок з хрестиком. Чоловік підійшов до жінки та зірвав з шиї прикрасу. Своїми діями потерпілій завдав матеріальної шкоди на загальну суму 14 тис 717, 96 грн.

Продовжуючи злочинну діяльність, чоловік 12 вересня 2020 близько 13.30 неподалік магазину «Аскіда», що на вул. Халаменюка, буд. 6 зірвав з ланцюжка, який знаходився на шиї жінки, золоту ладанку «Столична», чим завдав матеріальної шкоди на суму 3 тис 773, 04 грн.

У судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих йому злочинів визнав частково.

Суд визнав чоловіка винуватим у пред`явленому обвинуваченні за частиною 2 статті 186 КК України та призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар