Кременчуцький школяр збирався вбитись через сварку з учителькою

«Не хочу жити і стрибну з даху», — такі слова почула в слухавці мама кременчуцького школяра, коли йшла за ним до школи. Після цих слів син вимкнув телефон. Як виявилося згодом, думки про суїцид у шестикласника з'явились після влаштованої вчителькою істерики — їй не сподобалось, що учень купив собі чіпси.

Кременчуцька школа №16. Звичайна перерва. Учень шостого класу, як і зазвичай, розважався з однолітками, а потім купив собі чіпси. Нездорова їжа, яку вживала дитина, не сподобалась учительці. Зі свідчень очевидців, жінка почала кричати на учня, а потім забрала чіпси і пригрозила відвести школяра до директора.

poltavska-khvilia_xcwi/h4bvLLCGg.jpeg

У відповідь хлопець сказав, що йде додому, розвернувся та пішов. Учителька ж подзвонила мамі учня та попросила його забрати. Однак дорогою додому мама сина не зустріла, не знайшла його й на подвір'ї школи. Одразу ж вирішила йому зателефонувати.

«Я не хочу жити. Я стрибну з даху школи!» — пролунало у відповідь

Після цього хлопець вимкнув телефон, а мама одразу ж зателефонувала в поліцію. Учня згодом цілим та неушкодженим знайшли неподалік від школи, коло озера.

Однак, на цьому історія не скінчилася. Ексрадниця міністра соцполітики Тетяна Лупова у своєму фейсбук повідомила, що в результаті цієї ситуації поліція склала на матір протокол за невиконання батьківських обов'язків. Винуватою матір визнав і суд. В покарання на неї наклали штраф у 850 гривень та зобов'язали сплатити 454 гривень судового збору. При цьому Тетяна Лупова зазначає, що в цій ситуації правоохоронці мали б покарати не маму, а вчительку, яка ледь не довела дитину до самогубства.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар