Для організації «дистанційки» на Полтавщині вчителям придбають ноутбуки

Для того, аби організувати на Полтавщині дистанційне навчання, розподілили понад 32,5 млн грн на придбання ноутбуків для педагогічних працівників.

Окрім цього, у межах проєкту «Інтернет-субвенція» 36 територіальних громад Полтавської області отримають 40,5 мільйона гривень на проведення швидкісного інтернету, повідомляють у МОН.

Згідно з Порядком та умовами надання субвенції, придбані ноутбуки закріплюються за навчальними кабінетами відповідних закладів освіти та використовуються виключно для організації освітнього процесу в закладі освіти. У разі заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами за наказом керівника закладу ноутбуки на період дії такої заборони можуть надаватися в користування педагогам з метою належної організації освітнього процесу, повідомляли у пресслужбі МОН.

Розподіл ноутбуків здійснює держадміністрація між закладами освіти, у яких наявна кількість персональних комп’ютерів (працюючих, не задіяних в управлінсько-господарській діяльності закладу) є меншою, ніж кількість педагогічних працівників (за основним місцем роботи), у такій черговості:

  • заклади загальної середньої освіти з кількістю учнів не менш як 250 осіб та опорні заклади з кількістю учнів (без урахування їхньої кількості у філіях) не менш як 200 осіб;
  • заклади загальної середньої освіти з кількістю учнів не менш як 100 осіб;
  • інші заклади загальної середньої освіти.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар