Куди сходити на Великдень у Полтаві: афіша

Вже у цю неділю, 5 травня, українці святкуватимуть Великдень. У Полтаві на святкові вихідні заплановані різні заходи. Тому «Полтавська хвиля» зібрала для вас перелік вистав, майстер-класів та тренінгів, які ви можете відвідати. Детальніше про них — читайте далі.

poltavska-khvilia_xcwi/RyXNX9fSg.jpeg

4 травня

Вистава для дітей «Кіт у чоботях»

У Полтавському обласному театрі ляльок відбудеться вистава «Кіт у чоботях». Організатори обіцяють живу французьку музику. Початок вистави о 10:00, також є й інші сеанси, о 12:00 та 14:00. Вартість квитка 50 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/zZJMNlfIR.jpeg

Анімаційно-розважальна програма «Великодні забави»

У ТРЦ «Екватор» о 12:00 відбудеться розважальна програма з кроликами «Великодні забави». Організатори обіцяють аквагрим та подарунки. До участі запрошують дітей від трьох до 15 років. Вхід вільний.

poltavska-khvilia_xcwi/NKlbH_BSR.png

Театральне дійство та майстер-клас з писанкарства «Великодні забави»

О 12:00 у музеї В. Г. Короленка відбудеться вистава та майстер-клас з писанкарства. Під час майстер-класу ви навчитеся розмальовувати писанки традиційним для Полтавщини орнаментом. Вхід коштує 250 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/KQgkD_fSR.jpeg

Майстер-клас з розмальовки кроликів «Великодній кролик»

У ТРЦ «Екватор» о 13:00 відбудеться майстер-клас з розмальовки акриловими фарбами та прикрашання кроликів. До участі запрошують дітей та підлітків від шести до 15 років. Для участі необхідно попередньо зареєструватися. Зробити це можна тут.

poltavska-khvilia_xcwi/75DAvlBIg.png

Майстер-клас для дітей до Великодня

«Книгарня Є» запрошує на майстер-клас для дітей з майстринею Наталією Чунис. Ви зможете виготовити подарункові мішечки у вигляді зайчика і зробити декупаж яєць. Вхід вільний, проте попередньо потрібно зареєструватися, зробите це ви можете тут.

poltavska-khvilia_xcwi/qxBEDlBIg.jpeg

Також 4 травня, о 10:00 ви можете відвідати безкоштовний майстер-клас «Чарівне яєчко» у бібліотеці №13 та майстер-клас «Виготовлення писанок у техніці Декупаж» у музеї Панаса Мирного, який коштує 250 грн. Початок о 13:00.

5 травня

Тренінг «Квадрокоптери. Види, правила використання в бойових умовах та керування»

Центр готовності цивільних пропонує тренінг, на якому можна дізнатись про моделі дронів та їхні характеристики, способи та методи використання пташок у воєнний час. Початок о 10:00, вхід — вільний донат на ЗСУ. Для участі у тренінгу потрібно попередньо зареєструватися.

poltavska-khvilia_xcwi/-xZLNrBIg.jpeg

Вистава для дітей «Казка на Великдень»

У Полтавському обласному театрі ляльок відбудеться вистава «Казка на Великдень», яка розповість про тітоньку Марину, яка готується до Великодня, а допомагатимуть їй друзі — звірята. Вони будуть дітей розважати й господині допомагати. Початок о 10:00. На виставу, яка триватиме 45 хвилин, запрошують дітей від трьох років. Вартість квитка 50 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/VKcIDrBIg.jpeg

Майстер-клас «Виготовлення писанок у техніці Декупаж»

Також 5 травня о 13:00 відбудеться майстер-клас «Виготовлення писанок у техніці Декупаж» у музеї Панаса Мирного. Квиток коштує 250 грн. Організатори обіцяють навчити охочих працювати з технікою «Декупаж» та цією технікою розмалювати яйця.

poltavska-khvilia_xcwi/Dk1BD9fIg.jpeg

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, де у Полтаві святити паску.

Марія Тристан

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар