Лубенця судитимуть за доведення власної матері до самогубства

На Полтавщині чоловікові інкримінують доведення матері до самогубства: неодноразово бив її, позбавляв ліків, їжі, води, виганяв ночувати на вулицю.

poltavska-khvilia_xcwi/gMXSUcJ7R.jpeg
Фото ілюстративне

На Полтавщині судитимуть 55-річного жителя Лубенщини за систематичне жорстоке ставлення до своєї матері. Про це йдеться на сайті обласної прокуратури.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області, у вересні 2020 року чоловік, перебуваючи вдома у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту ударив матір, від чого вона впала на підлогу. Намагаючись її підняти, син не втримав рівновагу та під час падіння спричинив матері тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

За словами прокуратури через декілька днів жінку знайшли у місцевому озері. Причиною смерті стало утоплення.

«У подальшому правоохоронцями встановлено систематичне жорстоке ставлення сина щодо матері: неодноразово  бив, позбавляв ліків, їжі, води, виганяв ночувати на вулицю, незважаючи  на перенесення  81-річною потерпілою тяжкого захворювання», — йдеться у повідомленні на сайті.

Лубенська окружна прокуратура направила обвинувачувальний акт стосовно чоловіка за ч. 1 ст. 120 та ст. 128 КК України до суду.

Досудове розслідування здійснював Лубенський районний відділ поліції.

Нагадаємо, що полтавські патрульні врятували дівчину від самогубства на мосту.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар