Мамай пропонує відкрити дитсадки, в області ж кажуть — нереально

Мер міста Олександр Мамай збирає голоси містян, чи варто відкривати дитсадочки. Наразі «За» проголосували 46% полтавців. Влада області говорить, що це питання не погоджувалося, а в дитсадках варто облаштувати укриття.

poltavska-khvilia_xcwi/aIUTojQng.jpeg

29 квітня міський голова Полтави Олександр Мамай почав проводити опитування, чи відкривати дитячі садочки. За словами Мамая, якщо більшість людей підтримають, то дитсадочки знову запрацюють для відвідування. Станом на 15:40 опитування набрало 46% голосів «За» та 54% — «Проти».

«Зараз гостро постало питання відкриття дитячих садочків. Протягом цих двох місяців родини шукали вихід, з ким залишити дитину. Попереду літо, ви не завжди маєте нагоду відвезти дітей в село до рідних, де більш-менш спокійно», — йдеться у дописі Мамая.

Водночас це питання Мамай не узгоджував з обласною владою. Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін відповів, що варто забезпечити дитсадочки укриттям. Без сховищ дитсадкам працювати не дозволять.

«Садочки зможуть запрацювати, якщо забезпечити знаходження дітей в укритті. Якщо такої можливості немає, то ніхто не дозволить їм працювати. Зі мною не погоджували це питання і не обговорював. Не знаю, що це за ініціатива», — сказав Лунін під час пресконференції.

Також наразі дитсадки міста заповнені на близько 90%, адже в них проживають переселенці. Лунін розповів, що наразі не відомо, чи зможуть переселити людей в інші місця.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар