На Полтавщині офіційно зареєстровано понад 150 тисяч переселенців

Наразі до Полтавської області найбільше людей приїжджає з Донецької області. Загалом найбільше переселенців приїхали з Харківської області.

poltavska-khvilia_xcwi/e2YUKCQng.jpeg

Про це розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Приблизно 75% переселенців, які проживають на Полтавщині, приїхали з Харківської області. Близько 20% переселенців — з Луганської та Донецької областей. Інші 5% це люди, які приїхали з Сумської, Київської та Чернігівської областей.

За словами Луніна, багато переселенців почали повертатися до своїх областей. Також наразі обласна влада не може назвати точне число переселенців, адже велика кількість людей не реєструються.

«У дитячих таборах розташовані близько 200 переселенців. Є вільні місця. Можемо додатково ще там розміщувати».

Начальник ОВА каже, що нині дитячі садочки міста заповнені. Наразі є близько 10% вільних місць:

«Я не впевнений, що ми зможемо кудись переселити людей, які знаходяться в дитячих садочках. Якщо дитячі садочки зможуть запрацювати, то я впевнений, що мер міста повинен забезпечити для дітей укриття. Якщо такої можливості немає, то ніхто не дозволить їм працювати».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар