Мандарини за 70 грн: підприємство, що харчує школярів перевірить Антимонопольний комітет

«Добробут» придбав продукти для полтавських шкіл за завищеною ціною. Тому антимонопольний комітет перевірить тендер на порушення законодавства.

poltavska-khvilia_xcwi/e4OrLm2nR.jpeg

Про це повідомила 2 грудня голова Антимонопольного комітету Ольга Піщанська.

Східне міжобласне територіальне відділення АМКУ перевірить тендер КП «Добробут» на порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Йдеться про закупівлю мандаринів, які придбали за 74,16 грн/кг. Водночас максимальна ціна за «клементини» становить близько 50,50 грн за кілограм.

«Біда у тім, що у цій пропозиції значно завищено вартість не лише мандаринів. Зелена цибуля - 208,7 грн за кіло, пекінська капуста – 57,96 грн, болгарський перець - 153 гривні за кілограм», — пише Піщанська.

Також комітет перевірить підрядника ТОВ «Сефторг» та ФОП Випущенко. Наприкінці жовтня цього підприємця та «Сефторг» колегія АМКУ оштрафувала за змову на торгах для закладів освіти майже на 200 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 10 листопада КП «Добробут» уклало договір на закупівлю фруктів та овочів для навчальних закладів Полтавської ТГ.

Згідно з укладеним договором, усього придбали 7,8 тонни мандаринів. За оцінкою підрядника ТОВ «Сефторг», ціна мандаринів за кілограм становить 74,16 грн.

«Добробут» створили у 2021 році. Головний обов’язок новоствореного КП — забезпечувати функціонування шкільних їдалень у Полтавській громаді.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар