Мер Зінькова склав повноваження — депутати підтримали

Сергій Максименко скликав сесію міськради для розгляду його заяви про дострокове припинення своїх повноважень міського голови. Депутатський корпус його підтримав.

poltavska-khvilia_xcwi/VapcTxe4g.jpeg

На засіданні були присутні очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін та Полтавської облради Олександр Біленький. Вони подякували за багаторічний досвід, яким поділився очільник громади та допомогу.

«Хочу подякувати за досвід і спілкування з різних питань. Зіньківщина зустріла ворога однією з перших, допомагала в захисті області загалом. Хочу подякувати за координацію роботи, за ночі які ми провели на зв'язку, за самовіддане служіння громаді, громадянську позицію. Вважаю вас патріотом», – Дмитро Лунін.

Олександр Біленький назвав Зіньківську громаду найбільш зразковою з самоврядування в області, зокрема завдяки меру Сергію Максименку. Його, як ми писали, містяни обирали мером тричі поспіль, тому він обіймав посаду міського голови з жовтня 2011 року дотепер.

«Я дивився біографію, довіра людей до вас колосальна. Ви компетентна людина в галузях, які ви навіть не закінчували по фаху. Але Зіньківська громада є однією з найкращих в області з самоврядування.
Хочу окремо зазначи, що співпраця з депутатським корпусом що до реформи децентралізації, що зараз була ефективною. У нас залишилися купа проєктів, які ми реалізовували. Ми все виконаємо. Просимо і далі супроводжувати нас, якщо буде у вас натхнення», – Олександр Біленький.

Очільник облради пожартував, що в ексмера уже є почесна грамота, другої давати не будуть. Біленький вручив годинник від депутатського корпусу облради.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар