Мамая під варту не братимуть — рішення апеляційного суду

30 січня у Полтавському апеляційному суді розглянули клопотання прокуратури щодо оскарження рішення Київського райсуду про відсторонення Олександра Мамая від посади.

poltavska-khvilia_xcwi/gpWK6ZAVR.png
Фото: Полтавська хвиля

Про це повідомляє Суспільне Полтава.

У Полтавському апеляційному суді відбулося закрите засідання, під час якого суддя Валентин Томилко розглядав клопотання прокурора Миколи Верблюда про оскарження рішення Київського райсуду. Рішення стосувалося обрання міському голові Полтави запобіжного заходу.

Микола Верблюд просив взяти Олександра Мамая під варту, проте суддя залишив рішення Кивського райсуду без змін. Меру Полтави так і не обрали запобіжний захід. Засідання перенесли на 3 лютого, адже у суді вимкнули електроенергію.


29 грудня меру Полтави вручили підозру щодо несанкціонованого поширення інформації про розміщення підрозділів ЗСУ. За даними слідства, Олександр Мамай поширив інформацію, яку не розміщували у відкритому доступі.

18 січня Октябрський райсуд позбавили можливості розглянути справу Мамая у зв’язку з задоволенням самовідводів усіх суддів. Справу направили до Полтавського апеляційного суду. Цього ж дня суд задовольнив передачу клопотання про обрання запобіжного заходу міському голові до Київського райсуду.

20 січня Олександра Мамая відпустили під особисте забов'язання. Обвинувач просив обрати запобіжний захід Олександру Мамаю у вигляді тримання під вартою із тимчасовим відстороненням від посади. Однак міського голову лишили на свободі.

23 січня суд не відсторонив мера Полтави від посади міського голови. Це рішення сьогодні, 30 січня і оскаржувала прокуратура.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар