«Мирової не буде» – полтавська журналістка відмовилася від угоди з Андрієм Карповим, який її публічно цькував

Головна редакторка регіонального видання «Коло» Тетяна Цирульник, що постраждала від цькувань з боку колишнього секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова, відмовилася від мирової угоди з експосадовцем.

poltavska-khvilia_xcwi/bQvx8JeVR.webp
Фото: Інтернет - видання «Kolo.News». Ліворуч - депутат Андрій Карпов, праворуч - головредка «Коло» Тетяна Цирульник

Про це Тетяна Цирульник повідомила на особистій сторінці у Facebook.

За словами журналістки, її адвокат пропонував укласти мирову угоду з Андрієм Карповим, і певний час вона вважала, що в цьому є сенс з кількох причин. Насамперед, медійниця зазначає, що саме вона оплачує судові збори, послуги адвоката і експертизи, як позивачка. Одна експертиза коштує близько 50 тис. грн.

Також журналістка зазначила, що їй «не радісно» ходити до суду, оскільки судовий процес заважає її роботі, адже під час нього вона не може висвітлювати інформацію, що стосується Карпова, але й не писати про чиновника, вона теж не може.

Тому медійниця вирішила піти на мирову угоду з колишнім секретарем міськради. Втім, передумала.

«Я дивлюсь, що творить блогер зараз, як він змішує з брудом Катерину Ямщикову, Військову(!) і хорошу людину – і розумію, що не треба мені шукати легких рішень. Хамів треба вчити, а не примирюватись з ними. Хай це буде мій маленький вклад у формування адекватного політикуму в Полтаві. Амінь», – написала Цирульник.

На думку Тетяни Цирульник, підписання мирової угоди було для Андрія Карпова було б більш вигідним, ніж їй. Саме тому вона і не хоче її підписувати.

«… він би закрив усе питання, весь скандал, усе, що відбувається (– авт.) навколо цієї справи. Він би повів себе гідно, як чоловік, який здатен визнати свою помилку».
«Справа, в принципі, очевидна. Я нічого не робила, не писала про його статеві органи – це легко перевірити. Тут неозброєним оком видно, хто набрехав».

Журналістка також вважає, що на Андрія Карпова ніяк не вплине судовий процес. За її словами, це було зрозуміло відразу, з позиції, яку зайняла його адвокатеса в суді.

«Він не визнає свою помилку, вважає, що я теж його образила. Говорить, що тепер у нього проблеми через мою публікацію. Не через те, що він сказав, що я брехуха, а саме через те, що написали журналісти».

Пані Тетяна вважає, що судовий процес необхідно довести до кінця, бо, на її думку, необхідно чинити певний правовий опір Андрію Карпову. Вона зазначає, що, ймовірно, це помітять його однопартійці і це також матиме вплив на нього.


З колишнім секретарем Полтавської міської ради та депутатом Андрієм Карповим нам зв'язатися не вдалося.


Передісторія

Нагадаємо, конфлікт між Тетяною Цирульник та Андрієм Карповим розпочався в жовтні 2022 року. 26 жовтня колишній секретар міської ради у своєму Telegram-каналі виклав допис, у якому просив фінансової підтримки у своїх підписників.

poltavska-khvilia_xcwi/Q0b2wJ6VR.webp

Того ж дня журналістка оприлюднила цю інформацію на новинному сайті «Kolo.News». Наступного дня, 27 жовтня, Андрій Карпов виклав новий допис, у якому подякував усім, хто відгукнувся та допоміг. У ньому ж він написав і про те, що перебуває у державній клініці, яка робить операцію безкоштовно.

«Ваша допомога буде використана мною на реабілітацію в післяопераційний період», — зазначив депутат для своїх підписників.

Це стало інформаційним приводом для другої новини, яку висвітлила Тетяна Цирульник. Саме після цього розгорівся скандал:

«Днями Андрій Карпов мене просто оббрехав: він повідомив на своїх сторінках у соцмережах, що я начебто написала статтю про те, що Карпов планує операцію зі зміни розміру статевого органу».
poltavska-khvilia_xcwi/UPUow164g.webp

Опісля допису секретаря міської ради на Тетяну Цирульник посипався шквал негативу та образ. Підписники Андрія Карпова почали ображати журналістку та погрожувати їй розправою.

poltavska-khvilia_xcwi/EZE0w1eVR.webp

Судовий процес тягнеться вже понад півроку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар