Полтавська журналістка звернулася до Петра Порошенка через публічні цькування з боку секретаря міської ради

У минулому блогер Андрій Полтава, а нині представник партії ЄС, секретар міської ради Андрій Карпов, своїми висловлюваннями сприяв тому, що головній редакторці регіонального видання «Коло» Тетяні Цирульник почали погрожувати розправою.

poltavska-khvilia_xcwi/O18TkGv4g.png
Фото: Інтернет - видання «Kolo.News». Ліворуч - депутат Андрій Карпов, праворуч - головредка «Коло» Тетяна Цирульник

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила Тетяна Цирульник.

Передісторія

26 жовтня депутат Полтавської міської ради Андрій Карпов, у своєму Telegram-каналі виклав допис, у якому просив фінансової підтримки у своїх підписників.

poltavska-khvilia_xcwi/GoRkmGDVR.png
Скриншот із Telegram-каналу

Цього ж дня на новинному сайті «Kolo.News» головна редакторка Тетяна Цирульник оприлюднила цю інформацію. До матеріалу також був прикріплений скриншот допису депутата.

Наступного дня, 27 жовтня, Андрій Карпов виклав новий допис, у якому подякував усім, хто відгукнувся та допоміг. У ньому ж він написав і про те, що перебуває у державній клініці, яка робить операцію безкоштовно.

«Ваша допомога буде використана мною на реабілітацію в післяопераційний період», — зазначив депутат для своїх підписників.

Це стало інформаційним приводом для другої новини, яку висвітлила Тетяна Цирульник. Саме після цього розгорівся скандал:

«Днями Андрій Карпов мене просто оббрехав: він повідомив на своїх сторінках у соцмережах, що я начебто написала статтю про те, що Карпов планує операцію зі зміни розміру статевого органу».
poltavska-khvilia_xcwi/BsOVZMv4g.jpeg

Опісля допису секретаря міської ради на Тетяну Цирульник посипався шквал негативу та образ. Підписники Андрія Карпова почали ображати журналістку, погрожувати їй розправою.

poltavska-khvilia_xcwi/_giFWGD4g.jpeg

Сам пан Андрій підтримував розмову з підписниками і розповідав їм подробиці життя Тетяни.

poltavska-khvilia_xcwi/ugucWMD4g.jpeg

Зауважимо, що секретар міської ради звинуватив журналістку в тому, що вона подала перекручені факти щодо його операції, вказала неправильну суму його зарплати.

Однак Тетяна Цирульник змогла спростувати слова депутата, надавши скріни запитів та матеріалів, що були опубліковані на сайті з посиланням на Андрія Карпова.

«Насправді востаннє ми цікавились зарплатою чиновника у грудні 2021 року. Тоді на сайті була стаття про зарплати 6 чиновників Полтави і там дійсно були відомості про зарплату Андрія Карпова – нарахування за жовтень 2021 року сягали 101 тисяч гривень, це офіційний документ, відповідь на запит Мережі антикорупційних центрів, підписаний заступницею міського голови Полтави».
poltavska-khvilia_xcwi/BIQkGMv4R.jpeg

Нині

Тетяна Цирульник боїться фізичної розправи та прохає Петра Порошенка вплинути на однопартійця.

«Петре Олексійовичу, я прошу Вашого втручання, адже змусити Андрія Карпова прибрати наклеп на мене з соцмереж і заспокоїти армію фанатів, які хочуть мене розірвати на шматки, можете лише Ви або суд, але суд забере більше часу, а я боююсь нападу і фізичної розправи з боку обманутих Карповим людей уже зараз».

«Полтавська хвиля» виражає підтримку колезі та прохає всіх небайдужих читачів повпливати на ситуацію, надавши їй розголосу!

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар