«Місце для багатоквартирного будинку викладачів ПНПУ вже є» — ректорка Марина Гриньова

18 липня у дворику Полтавського педагогічного університету імені Короленка ректорка Марина Гриньова відповіла щодо проєкту багатоквартирного будинку для викладачів, обіцяного у програмі ректорки під час її обрання.

poltavska-khvilia_xcwi/2GqGWQjVg.jpeg

На запитання, на якому етапі наразі перебуває будівництво житла, Марина Гриньова відповіла, що не дивлячись на те, що зараз війна, цей проєкт залишається в силі й місце для будинку вже є.

«Я вам чесно скажу, ми їздили у Міністерство освіти й науки України й зараз це питання обговорюється і не забороняється. Я була на засіданні спілки ректорів то саме зараз висувається питання побудови багатоквартирних будинків для викладачів. Я, як знаєте, попереду трішки йду завжди. Ми уже з Віктором Юрійовичем Дудником, проректором з інфраструктурних питань і він сам будівничий нашої Полтави. Оці всі що красиві будинки, що ви бачите по вулиці Котляревського по вулиці Соборності це побудував Віктор Юрійович.
У нас це питання в обговоренні, не дивлячись на те що зараз війна, питання залишається у силі і я думаю, що разом із Бахмутським коледжем, з директором, ми будемо обговорювати, місце у нас є. Цей будинок ніде не буде заважати ні навчальному процесу, ні виховному, а навпаки буде привабливий для успішних науковців і фахівців. Цей проєкт залишається в силі», — Марина Гриньова.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар