«Моя мрія, щоб закінчилася війна» — у Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая (відео)

18 грудня біля Свято-Успенського собору відкрилася резиденція Святого Миколая.

Наступного дня після відкриття до Святого Миколая завітала полтавка Марія. Спершу дівчина вітається з чарівником, а потім розповідає вивчений вірш:

«Все затихло на дворі. Сяють зорі угорі. Всі чекають, виглядають Чудотворця Миколая. Але щось він забарився. Може в небі заблудився? В нього клопотів багато, бо заходить в кожну хату. Все, що в нього в торбі є, чемним дітям роздає».

Миколай слухає вірш, аплодує та вручає дівчині подарунок із солодощами. За словами батька Марії Олександра, родина щороку ходить до Святого Миколая.

«Кожного року дитина вивчає новий вірш. Такий, щоб побільше і щоб приємно було Миколаю. Сьогодні зранку отримала подарунки від Миколая і вона в захваті. Дитині хочеться щастя, свята».

Марія говорить, що на зимові свята чекає Святого Миколая більше, ніж Діда Мороза:

«Миколай подарував капці, кофту та солодощі. Найбільше чекаю Миколайчика. Мені завжди він щось приносить. Я забажала щось цікаве, але моя мрія, щоб закінчилася війна».

Навіть удень до резиденції стоїть черга батьків з дітьми. Актор, який грає Святого Миколая Роман Сагайдачний, каже, що дітей приходить багато, тож не вистачає часу попити чаю:

«Дарую цукерки, смаколики. Кожен виходить із подаруночком за віршик, пісеньку, танець. Було таке, що навіть дзвонили. Приходила мама і каже: "Дитина з інвалідністю і не може прийти, але я зараз подзвоню і він розповість". І дзвонить, розповідає, а я передаю подаруночок».

Нагадаємо, що будинок Святого Миколая працюватиме з 18 грудня по 19 січня. Відвідувачів приймають з 11:00 до 19:00.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар