МОН і МОЗ рекомендує продовжити весняні канікули для школярів та перевести їх на "дистанційку"

Так як в Україні спостерігається різкий ріст захворюваності на COVID-19, МОН і МОЗ рекомендують запровадити додаткові обмеження при "жовтих" та "помаранчевих" рівнях епідемічної небезпеки. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

"Зокрема, пропонується переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Передусім ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби", - повідомив Сергій Шкарлет.

Також він зазначив, що МОН радить продовжити весняні канікули в школах за потреи. Для цього міністерство спершу порадилося із Міністром охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України.

"Прошу освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання", - додав Сергій Шкарлет.
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар