На фронті загинули ще двоє бійців з Полтавщини

Владислав Сотник та Віталій Фуга обороняли Запорізький напрямок від навали росіян.

Владислав Сотник

31 серпня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі Вербового, що на Запоріжжі, загинув військовий Владислав Сотник. Захисник мав звання солдата, був стрільцем-помічником гранатометника аеромобільного відділення аеромобільного взводу. Воїну було лише 25 років.

Із полеглим воїном попрощаються завтра, 11 вересня, у Балясному Диканської громади. Рух скорботного кортежу запланований через селище Диканька по вулиці Незалежності об 11:30. Потім кортеж прямуватиме до батьківської домівки Владислава.

poltavska-khvilia_xcwi/TRA2dmmIR.jpeg
Владислав Сотник

Віталій Фуга

5 вересня, отримавши поранення, несумісні із життям, поблизу Червоної Криниці, загинув воїн Віталій Фуга. Захисник обороняв Запорізький напрямок, був молодшим сержантом взводу реактивної артилерійської батареї.

Церемонія прощання з полеглим Героєм відбудеться 11 вересня. Об 11:00 в Лутовинівці від адмінбудівлі старостату по вулиці Грушевського та до будинку загиблого воїна. Після церемонії прощання процесія прямуватиме до батьківського двору. Військового поховають у селі Довге.

poltavska-khvilia_xcwi/l9sQdimIR.jpeg
Віталій Фуга

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Z
    Zaecvok
    11 вер.
    Світла пам'ять. Співчуття рідним. Я так розумію, це чергові результати головнокомандувача? За цим він їде до ЄС. Насамперед результати мають виражатися у зменшенні втрат, а не в тому, скільки ми отримаємо танків, грошей та озброєння. На жаль, на кількість загиблих це жодним чином не впливає. Які ще нам Зеля давав обіцянки? Влітку Мелітополь? Восени Крим? Де це все. Бачу тільки некрологи. Шановний президент обманює всіх. Скільки це терпіти ще? Поки всіх не поховаємо?
    Відповісти