Захищаючи Україну, загинули ще троє воїнів з Полтавщини

Сергій Яровий, Андрій Ширшов і Сергій Мартиненко віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Андрій Ширшов

8 вересня біля Свято-Успенського собору у Полтаві прощались з військовим Андрієм Ширшовим. Головний сержант народився 11 травня 1980 року, проживав у Полтаві. Воїна призвали на службу по мобілізації 15 листопада 2022 року. Він служив у військовій частині А 7015 4-ї Окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського.

7 січня 2023 року Андрій Ширшов отримав поранення під час ворожого обстрілу. Після довготривалого лікування захисник помер 2 вересня 2023 року в шпиталі у Харкові.

poltavska-khvilia_xcwi/og6eJjkSg.jpeg
Прощання з загиблим воїном. Фото: Свято-Успенський собор

Сергій Яровий

9 вересня 2023 року у Семенівській громаді попрощаються з військовослужбовцем Сергієм Яровим. Воїн народився в селі Степанівка 30 грудня 1973 року. Захисник був на посаді командира відділення технічного обслуговування взводу забезпечення 1 самохідного артилерійського дивізіону. Він мав звання сержанта. 2 вересня 2023 року Сергій Яровий загинув поблизу села Василівка на Харківщині.

poltavska-khvilia_xcwi/ajpLJCzSR.jpeg
Сергій Яровий

Сергій Мартиненко

7 вересня на Донеччині під час захисту Батьківщини загинув солдат Сергій Мартиненко.

«Мужньо та віддано захищаючи рідну землю, віддав найдорожче – життя, аби над нашою країною засяяло сонце Перемоги... Немає прощення російській федерації за горе, яке вона принесла, ступаючи своїми брудними чобітьми по нашій землі», — йдеться у повідомленні.
poltavska-khvilia_xcwi/6NptbCkSR.jpeg
Фото: Гадяч.city

Вічна шана загиблим воїнам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар