На війні з росіянами загинули ще четверо захисників з Полтавщини

Андрій Москаленко, Ярослав Пасічник, Сергій Різник та Юрій Лук'яненко обороняли Україну від навали окупантів.

Андрій Москаленко

12 вересня, від отриманих поранень під час виконання бойового завдання, у лікарні помер військовий Андрій Москаленко. Воїн мав звання старшого лейтенанта, обороняв Україну з квітня 2022 року. Час та місце церемонії прощання з полеглим захисником повідомлять додатково.

poltavska-khvilia_xcwi/w-PlitmIR.jpeg
Андрій Москаленко

Юрій Лук'яненко

10 вересня, виконуючи бойове завдання в районі Кліщіївки, що на Донеччині, загинув воїн Юрій Лук'яненко. Військовий був учасником АТО, у мирний час працював у київській судовій охороні.

На початку повномасштабного вторгнення чоловік знову став на захист України. У 2022 році військовий отримав поранення, у 2023 році був контужений, але після відновлення знову повертався до побратимів на фронт. У полеглого захисника залишилися батьки, дружина, син та брати.

poltavska-khvilia_xcwi/_f3nZtiSg.jpeg
Юрій Лук'яненко

Ярослав Пасічник

31 серпня, внаслідок ворожого обстрілу в Пологівському районі Запорізької області, загинув військовий Ярослав Пасічник.

Від початку повномасштабного вторгнення чоловік займався волонтерством, долучився до місцевої тероборони, доставляв гумдпомогу в прифронтові населені пункти.

Сергій Різник

7 вересня, виконуючи бойове завдання, внаслідок мінно-вибухової травми, в районі Новоєгорівки, що на Луганщині, загинув військовий Сергій Різник.

Захисник воював у складі Окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша та був командиром єгерського відділення єгерського взводу.

Вічна шана полеглим захисникам!

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар