У Полтаві відкриють фотовиставку про місця життя і творчості Шевченка

Зміст
Вступ
У Полтаві 14 червня відкриють фотовиставку Василя Пилип’юка «Україна — земля Тараса». На ній покажуть світлини з місць, пов’язаних із життям і творчістю Тараса Шевченка.
Про це стало відомо з анонсу події.
Відкриття виставки відбудеться о 14:00 в Музеї Панаса Мирного, за адресою: вулиця Панаса Мирного, 56.
На виставці представлять роботи українського фотохудожника Василя Пилип’юка. Він здійснив фотомандрівку місцями, пов’язаними з Тарасом Шевченком, і зафіксував українські ландшафти та середовища.
У книзі «Україна — земля Тараса» ці світлини поєднали з ескізами й начерками самого Шевченка.
Нагадаємо, з 23 до 28 липня у Кіровоградській області відбудеться вишкільний табір «Клич» імені Назара Матлака. Долучитися до нього можуть молодь віком від 16 до 24 років.
Також, раніше ми писали, що у Полтаві 14 червня проведуть акцію-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, усіх полонених та безвісти зниклих.











