На фронті загинули ще п'ятеро бійців з Полтавщини

В'ячеслав Подоляка, Олег Дерев'яненко, Володимир Ляшенко, Сергій Рубан і Сергій Криса полягли у боях за Україну.

Сергій Рубан

13 серпня 2023 року під час стрілецького бою з окупантами на Запорізькому напрямку загинув Сергій Рубан. Воїн був головним сержантом аеромобільного батальйону військової частини.

Сергій Рубан народився 4 лютого 1995 року на Дніпропетровщині. Після втрати батьків він навчався в Лубенському районі. Сергій юним хлопцем пішов він на військову службу. Брав участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях. У жовтні 2014 року отримав поранення під час виконання бойового завдання в районі Донецького аеропорту.

З перших днів повномасштабної війни Сергій став на захист Батьківщини. Звільняв Макарів на Київщині. У складі 46-ї десантно-штурмової бригади захищав Україну на Бахмутському, Херсонському та Запорізькому напрямках.

Панахида за загиблим воїном відбудеться 19 серпня 2023 року о 12 годині за адресою: с. Оріхівка, вул. Друга Садова, буд. 13

poltavska-khvilia_xcwi/vOvcoIRIg.jpeg
Сергій Рубан

Олег Дерев'яненко

12 серпня 2023 року внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Запорізькому напрямку загинув Олег Дерев'яненко. Воїн народився в селі Климівка Карлівської громади. Олег був помічником гранатометника 2 відділення 1 взводу оперативного призначення 1 роти оперативного призначення 4 батальйону оперативного призначення.

poltavska-khvilia_xcwi/rhzaTSgSg.jpeg
Олег Дерев'яненко

В'ячеслав Подоляка

Воїн народився 21 грудня 1995 року у селі Попівка Комишнянської громади. Навчався у місцевій школі. Після закінчення Попівської загальноосвітньої школи продовжив навчання в Полтавському національному університеті ім. Ю.Кондратюка, де здобув спеціальність «будівельна справа».

У березні 2022 року В'ячеслава мобілізували на службу. Загинув воїн 13 серпня 2023 року, при виконанні військового обов'язку у Сватівському районі на Луганщині.

19 серпня об 11:00 жителів Комишнянської громади просять віддати належну шану воїну та створити «живий коридор» від зупинки «Шаповали». Попрощаються з захисником о 12 годині за адресою: с.Попівка, пров. Просвіти, 7.

poltavska-khvilia_xcwi/97T9TIRSg.jpeg
В'ячеслав Подоляка

Сергій Криса

10 серпня 2023 року стримуючи російську агресію поблизу Авдіївки загинув Сергій Криса. Воїна призвали на службу на початку повномасштабного вторгнення. Він був молодшим сержантом. У захисника залишились дружина, син та батьки.

poltavska-khvilia_xcwi/KNRn0IRIR.jpeg
Сергій Криса

Володимир Ляшенко

Воїн народився 14 липня 1982 року на Лохвиччині. Після закінчення місцевої школи вступив на навчання у Заводське ПТУ №32, де отримав спеціальність електрика. На другий день повномасштабної війни захисника призвали на службу. 15 серпня 2023 року воїн раптово помер. Володимиру Ляшенку був 41 рік.

poltavska-khvilia_xcwi/5_rx0SgSR.jpeg
Володимир Ляшенко

Вічна пам'ять загиблим захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар